Illinois

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Illinois

Nieruchomość na sprzedaż w Illinois.

Graniczy z północą z Wisconsin, na południu z Kentucky, na zachodzie z Iową i Missouri, a na wschodzie z Indianą.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości na sprzedaż w Illinois, chcemy przeanalizować rynek nieruchomości dwóch najważniejszych miast Illinois: Naperville i Chicago.

Naperville to miasto w Stanach Zjednoczonych, w hrabstwie DuPage, jest to największe miasto w Illinois według populacji.

W maju 2018 r. Ceny nieruchomości sprzedanych w Naperville odnotowały dodatni wzrost o 3,2% w porównaniu do maja 2017 r.

W maju 2018 roku rynek nieruchomości w Naperville stanowi 97,7% sprzedaży tradycyjnych domów. Jest to wzrost w stosunku do kwietnia 2018 r. O 0,5% i wzrost w stosunku do maja 2017 r. O 0,8%. Zwiększenie wydatków na tradycyjną sprzedaż domów to dobry znak dla rynku. Wyższe odsetki sprzedaży w domu, wyższy odsetek krótkiej sprzedaży i Foreclosures napędzają ceny rynkowe. Więcej Foreclosures i krótka sprzedaż są na rynku, niższe ceny rynkowe, nawet dla tradycyjnych domów.

Czy jesteś zainteresowany zakupem nowego domu lub nowej nieruchomości na sprzedaż w Illinois i nie wiesz od czego zacząć? Rynek nieruchomości w Illinois może czasami być nieprzewidywalny, co sprawia, że ​​kupowanie nieruchomości na sprzedaż w Illinois jest skomplikowane.

W całym stanie sprzedaż domów jednorodzinnych i wspólnot mieszkaniowych w ubiegłym roku spadła o 5,1%.

Średnia cena domów w Illinois osiągnęła poziom 185 000 USD, czyli o 8,8% więcej niż rok temu.

W okresie letnim oczekuje się, że rynek będzie świetny dla sprzedawców, a nie dla kupujących zainteresowanych nieruchomościami na sprzedaż w Illinois.

W pierwszym kwartale najgorętszymi miejscami na rynku nieruchomości są sześć dzielnic Chicago i kilkanaście przedmieść.

Są to przypadki, w których mówimy o rok temu: więcej domów sprzedaje, średnio wyższa i szybsza cena niż w pierwszym kwartale 2017 roku.

W dziesiątkach innych lokalizacji mam atrakcyjne ceny w wielu drogich obszarach, w tym w Logan Square i Lakeview. W innych sprzedaż spadła, częściowo z powodu wąskiego spisu domów na sprzedaż. Wśród nich: Schaumburg, który miał dobry przypadek na rynku tylko przez półtora miesiąca sprzedaży.

W mieście Chicago większość silnych dzielnic znajduje się po stronie południowej, gdzie odkupienie zagrożonych nieruchomości i nowych konstrukcji na wcześniej opuszczonych działkach

przekształcone niektóre obszary w ostatnich latach. Grand Boulevard jest częścią Bronzeville, gdzie trwa imponujący boom budowlany. Sprzedaż nowych wspólnot mieszkaniowych w sąsiedztwie ma średnią cenę domów do prawie 29% w ciągu ostatniego roku.

Coś podobnego dzieje się w Calumet Heights, na południowo-wschodniej stronie wokół 90. ulicy i Jeffery Boulevard.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 20175

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Illinois, Alexander County, Danville, Danville Il

7,231,513.16PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

9290.3 m²
94 Niskie dochody gościnne. Większość SF domy - niektóre multi-unit. Dobre dochody z najmu i przepływy pieniężne. Profesjonalne zarządzanie w miejscu....
Cod. 15010

Sprzedaż Dom wiejski, Illinois, Adams County, Hoopeston, young & 6th

304,264.30PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

166 m²
Całkowicie przebudowany dwa opowieści domu na wiele rogu oraz duży, 2 garaż w małej społeczności bezpieczne Środkowego Zachodu. Wszystkie urządzenia s...
Cod. 9686

Sprzedaż Dom wiejski, Illinois, Bond County, Peoria, 5918 N Roxbury Lane

910,127.25PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

280 m²
Piękny dom wykonawczej na sprzedaż w prestiżowej Hills Northmoor w Peoria, Illinois. 4 sypialnie, 3 łazienki, klimatyzację, nowy dach, nowe rynny, now...
Cod. 9553

Sprzedaż Dom, Illinois, Boone County, Sringfield, Sringfield

460,788.72PLN
Sprzedaż
Dom

114 m²
Florida ----> Dom z basenem. Dodatkowe wygodne! Twoje inwestycje na Florydzie Podczas lub jeden z: Klienci, krewnych, przyjaciół lub znajomych planowa...
Mapa, zmian cen i statystyki
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB